Každá kuchyně a jídelna je srdcem rodinné pohody. Je to prostor, kde se potkáváme nejčastěji, dělíme se o zážitky, spolu vaříme oblíbené speciality, které si společně vychutnáváme. Zkrátka je to místo, které by mělo svou atmosférou tvořit harmonické a designové centrum domova. I proto tvoří výroba kuchyní na míru velký podíl naší činnosti.

Kuchyňská linka na míru

Kuchyňská linka s pracovní plochou tvoří bezesporu dominantu každé kuchyně. Její uspořádání, tvar a velikost určuje praktičnost kuchyně na zakázku a musí splňovat vysoké nároky jak na provoz, tak na snadnou údržbu. Je také třeba, aby kuchyň na míru vyhovovala všem členům domácnosti, kteří se v tomto prostoru budou pohybovat. Všechny tyto skutečnosti s vámi před samotným návrhem a realizací kuchyně na míru zkonzultujeme a budeme na ně brát ohled.

Nekonečně mnoho možností

Díky tomu, že nejde o sériovou výrobu, ale o výrobu kuchyní na míru vaší domácnosti, můžete si novou kuchyni vyladit do libovolných barevných odstínů, kombinací prvků a originálních detailů přesně tak, jak vám bude vyhovovat. Není třeba se obávat ani v případě, že máte omezený rozpočet. I za menší částky lze vytvořit kvalitní a moderní kuchyň na zakázku, vše záleží na domluvě.

3D návrh kuchyně

Jakmile budeme mít jasno, jak by měla vypadat vaše kuchyně snů, vytvoříme pro vás 3D vizualizaci budoucí kuchyně na míru, abyste měli přesnou představu a možnost doladit některé detaily. Jedině tak bude vaše nová kuchyně na zakázku přesně zapadat do celého interiéru k vaší plné spokojenosti, která je pro nás na prvním místě.

Dodávka a montáž kuchyně na míru

Výrobou navržené kuchyně na míru to u nás nekončí. Postaráme se o kompletní kuchyně na klíč, a to od prvotního zaměření kuchyně, přes výrobu kvalitních komponent a jejich dodávku na místo určení, až po montáž kuchyňské linky, otestování a odborné zaškolení do používání a údržby nové kuchyně na míru.

Kuchyně na zakázku – inspirace

V naší pestré fotogalerii realizací kuchyní na zakázku se můžete inspirovat i pro váš domov. Kuchyně na míru vyrábíme a montujeme nejen pro města Zlín, Uherské Hradiště a Uherský Brod, ale po domluvě po celé ČR.

Kontakt

DM designe
Hůrka 764
687 51 Nivnice

Radomil Dědák I Tel.: 604 487 307
Bronislav Melichar I Tel.: 737 680 774

e-mail: dmdesigne@dmdesigne.cz

Rychlý dotaz

[contact-form-7 id=“35″ title=“Contact form 1″]