Vestavěné skříně na míru nesmí chybět v žádné moderní a praktické domácnosti. Mohou nejen tvořit designový prvek a plnit funkci šatny, ale také vyřešit spoustu starostí s úložnými prostory. Naše společnost vyrábí a dodává vestavěné skříně na míru každé domácnosti a v takovém designu, aby přesně ladily do daného interiéru.

Proč si pořídit vestavěné skříně na míru?

  • Vestavěné skříně na míru lze instalovat do libovolného prostoru, můžete tak maximálně využít veškeré nepoužívané výklenky a zákoutí.
  • Elegantním způsobem vyřeší úložné prostory na celé ploše stěny od podlahy až po strop.
  • Vestavěné skříně na míru mohou obsahovat zásuvkový, policový a drátěný program přesně podle vašich potřeb.
  • Je zde velká variabilita vnitřního uspořádání, např. si můžete pořídit výsuvné police, sklopné věšáky a další prvky, které usnadní přístup uložených věcí.
  • Stanou se designovým prvkem vaší ložnice, obývacího pokoje, chodby apod., neboť si můžete vybrat optimální odstín i dekor.
  • I pro vestavěné skříně na míru nabízíme možnost 3D vizualizace návrhu.

Vestavěné skříně na míru nejen pro Zlín a okolí

Naše společnost sídlí nedaleko Uherského Brodu pár kilometrů od Zlína či Uherského Hradiště, ale neváhejte nás kontaktovat i z jiných koutů ČR. Rádi se s vámi domluvíme na realizaci vestavěné skříně na míru kdekoli budete potřebovat.

Inspirujte se ve fotogalerii vestavěných skříní

V naší fotogalerii realizovaných zakázek se můžete přesvědčit, že i vestavěná skříň na míru může plnit funkci designového prvku moderní domácnosti. Už máte představu o své vestavěné skříni? Kontaktujte nás! Budeme se těšit na spolupráci.

Kontakt

DM designe
Hůrka 764
687 51 Nivnice

Radomil Dědák I Tel.: 604 487 307
Bronislav Melichar I Tel.: 737 680 774

e-mail: dmdesigne@dmdesigne.cz

Rychlý dotaz

[contact-form-7 id=“35″ title=“Contact form 1″]