DM DESIGNE NÁBYTEK NA ZAKÁZKU

Společnost DM designe vznikla v roce 2001 spojením dvou fyzických subjektů zaměřených na drobnou zakázkovou výrobu nábytku. Následně se firma rozšířila a specializuje se na kompletní zakázkovou výrobu nábytku a dodávku interiérů na klíč. Na trh dodáváme nábytek ze všech druhů materiálu, dýhovaný nábytek nebo výrobky z laminované dřevotřísky. V naší nabídce najdete kuchyně na míru, vestavěné skříně na míru, zakázkový nábytek do obývacích pokojů, dětských pokojů či ložnic, kancelářský nábytek na míru a další nábytek do každého interiéru. Působíme především pro lokality Zlín, Uherské Hradiště, Uherský Brod a okolí, ale kontaktovat nás můžete z celé ČR.

SPOLEHLIVOST NADČASOVÝ DESIGN

Během několika let existence naší firmy jsme vypracovali úspěšný podnik v oblasti zakázkové výroby nábytku. Svou širokou nabídkou a díky spolupráci s bytovými architekty držíme krok s dobou, která si žádá stále více kvalitních výrobků a klade důraz na individuální design dle daného interiéru a přání klienta. Pro naše klienty zpracováváme také 3D vizualizace navrhovaných interiérů, které pomohou v případě, že zákazník nemá představu o tom, jak by měl budoucí interiér ve výsledku vypadat.

Díky kvalitnímu zpracování a dodržování termínů si udržujeme pevnou pozici na trhu zakázkového nábytku nejen v regionálním měřítku, tedy pro Zlín a celý Zlínský kraj, ale pro celou Českou republiku.

Jaký nábytek na zakázku vám můžeme nabídnout?

  • moderní a praktické kuchyně na zakázku přizpůsobené vašim přáním
  • designové vestavěné skříně na míru včetně drátěného programu
  • nábytek na zakázku do ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, koupelny, pracovny a dalších prostor
  • pohodlný a reprezentativní kancelářský nábytek
  • ostatní prvky interiéru na zakázku – interiérové dveře, schodiště, zábradlí apod.
  • atypický zakázkový nábytek dle individuálních potřeb klienta (např. knihovna, speciální vybavení provozovny apod.)

Kromě samotného nábytku na zakázku se postaráme i o kompletní návrhy a realizace interiérů, a to jak v případě rodinných domů a bytů, tak i kancelářských prostor či provozoven libovolného zaměření.

3D návrhy interiérů pro vaši představu o vysněném domově

Před samotnou realizací kuchyně na míru nebo jiného nábytku na zakázku pro vás vypracujeme 3D návrh nového interiéru, díky kterému budete mít zcela jasnou představu o tom, jak bude výsledek vypadat. Je zde tedy prostor pro případné změny a doladění detailů. 3D vizualizace vám může pomoci s představou o vysněném domově jak v případě zakázkové výroby nábytku, tak i tehdy, necháte-li si dodat kompletní interiér na klíč.

Kontakt

DM designe
Hůrka 764
687 51 Nivnice

Radomil Dědák I Tel.: 604 487 307
Bronislav Melichar I Tel.: 737 680 774

e-mail: dmdesigne@dmdesigne.cz

Rychlý dotaz

[contact-form-7 id=“35″ title=“Contact form 1″]