dlouhodobé
zkušenosti

Výrobní programy rozdělujeme do několika poloh se snahou vyjít vstříc všem zákazníkům a jejich náročným požadavkům. Nosným výrobním programem je zakázková výroba nábytku, která se dále člení dle poptávky. Výsledným produktem tak může být dodávka kompletního interiéru na klíč. Zabýváme se ale i dílčími zakázkami na výrobu nábytku na míru, ke kterým patří např. výroba kuchyní na zakázku, výroba vestavěných skříní a dalšího nábytku. Veškerá výroba nábytku zahrnuje samozřejmě i montáž a odborné poradenství ohledně používání a údržby.

I když mezi naše běžné klienty patří zájemci o nábytek na míru z lokalit Zlín, Uherské hradiště, Uherský brod a okolí, na základě domluvy vyrobíme, dodáme a namontujeme zakázkový nábytek po celé ČR.

Hlavní výrobní
programy

Zakázková výroba nábytku na míru

 • Návrhy a výroba kuchyní, kuchyňských linek a dalšího nábytku na míru do kuchyně či jídelny probíhají s ohledem na potřeby všech obyvatel domácnosti.
 • Vestavěné skříně na míru do ložnice nesmí chybět v žádném domě či bytě, neboť jsou praktické, mají spoustu úložných prostor a zároveň mohou být designovým prvkem každého interiéru.
 • Zakázkový nábytek do obývacího pokoje, koupelny, ložnice, dětského pokoje a dalších prostor může být vytvořen přesně podle vašeho vkusu pro dokonale sladěný domov.
 • Pohodlný kancelářský nábytek na míru, který vás bude zároveň dobře reprezentovat, dotvoří image firmy před zákazníky i obchodními partnery.
 • Poradíme si i s nábytkem na míru do laboratoří, lékáren, hotelů, restaurací a dalších provozoven.
 • Máte-li speciální požadavky na výrobu zakázkového nábytku, neváhejte nás kontaktovat. Společně vytvoříme návrh přesně odpovídající vašim představám a v krátké lhůtě zrealizujeme vaše sny.

Stavebně truhlářská výroba

Výroba kuchyní na míru, vestavěných skříní a dalšího nábytku na zakázku není jediným předmětem činnosti naší společnosti. Zabýváme se také stavebně truhlářskou výrobou nezbytných součástí interiéru. Na míru vám tak vyrobíme kvalitní:

 • zakázkové vstupní a interiérové dveře
 • točité i rovné schodiště na míru
 • dřevěné nebo kombinované zábradlí ke schodišti

Jak probíhá výroba nábytku na míru krok za krokem?

 1. Kontaktujte nás na níže uvedeném čísle, e-mailu nebo prostřednictvím formuláře a podělte se s námi o vaši představu spolupráce.
 2. S naším pracovníkem si domluvíte schůzku v místě, kde bude nábytek na míru umístěn. Proběhne odborná konzultace, zaměření prostoru určeného pro nábytek na zakázku a další ladění detailů.
 3. V případě zájmu bude vytvořen 3D návrh interiéru pro lepší představu o výsledném vzhledu.
 4. Dále proběhne výroba nábytku na míru v našich dílnách a příprava na převoz.
 5. Nábytek na zakázku vám dodáme v předem domluveném termínu.
 6. Naši kvalifikovaní pracovníci nábytek namontují, otestují a poradí vám s používáním i údržbou.

Výroba nábytku na míru se vyplatí nejen tam, kde potřebujete využít atypické prostory, ale také tehdy, chcete-li vytvořit originální, pohodový, moderní a designový domov nebo pracovní prostředí. Naši bytoví architekti, truhláři a další pracovníci mají s návrhy a výrobou nábytku na zakázku bohaté zkušenosti, používají pouze kvalitní materiály a dokáží vždy poradit optimální řešení pro každý interiér.

Kontakt

DM designe
Hůrka 764
687 51 Nivnice

Radomil Dědák I Tel.: 604 487 307
Bronislav Melichar I Tel.: 737 680 774

e-mail: dmdesigne@dmdesigne.cz

Rychlý dotaz

[contact-form-7 id=“35″ title=“Contact form 1″]